helpbox
 

Tkaniny

 1. Dekoracje - Kaszmir firany

  http://www.kaszmir-firany.pl/

  Szycie firan, zasłon, lambrekinów - dekoracji okiennych na zamówienie z tkanin i projektów zarówno dostarczonych przez naszą firmę jak i klienta, wybór projektów i tkanin można dokonać za pośrednictwem strony sklepu internetowego

 2. Aranzacja wnetrz w tkaninie DekorTex

  http://www.dekortex.com.pl

  Dekorecja okien i wystrój wnętrz restauracji hoteli mieszkań prywatnych. Proponujemy: firany, zasłony, karnisze, rolety, obrusy, narzuty, koce, ręczniki, pasmanteria, tkaniny. Szycie wszelkich dekoracji, porady oraz montaż karniszy i rolet, upinanie. Hurt, detal, import, export.

 3. PPHU LIS - poduszki, kołdry, włókniny tapicerskie

  http://www.firmalis.pl

  Producent PPHU Lis Łódź. Produkcja, sprzedaż włóknin, wkładów kołdrowych, poduszek, kołder. Jako importer włókien jesteśmy producentem także bardzo tanich kołder i poduszek o dobrej jakości. Możliwość negocjacji cen na kołdry, poduszki, włókniny, wkłady.

 4. wykonczenia wnetrz

  http://baras@interia.eu

  wykonczenia wnetrz glazura i terakota i inne

 5. Dodatki krawieckie

  http://www.dms-lodz.com.pl

  DMS dodatki krawieckie. To producent koronek i lamówek. W ofercie znajdziemy lamówki, wypustki i koronki i inną pasmanterię. Firma DMS świadczy także usługi w zakresie cięcia laserem oraz znakowania laserem. Oferujemy też grawerowanie laserowe.

 6. Sklep internetowy Tekstylia domowe

  http://www.tekstyliadomowe.pl 7. Firany gotowe

  http://www.ictfirany.pl

  Internetowe Centrum Tekstylne to szeroka oferta różnego rodzaju firan i zasłon. W naszym sklepie internetowym klienci znajdą modne firany w różnych wzorach i kolorach. Dla naszych klientów mamy wyjątkowe firany i zasłony do wszystkich typów wnętrz. Oferujemy firanki gotowe i firany metrażowe. Oferowane w naszym...

 


Nieruchomo�ci Warszawa