helpbox
Twoje Usďż˝ugi  >>  

Usługi Przemysłowe

 >>  

Naprawa Maszyn i Urządzeń

 

Naprawa Maszyn i Urządzeń

 1. AGD SERWIS Warszawa - Tomasz Wiertlewski. Naprawa sprzętu AG

  http://www.agdserwis.win.pl/

  SERWIS AGD Warszawa - usługi w zakresie naprawy sprzętu AGD. Instalacja, montaż nowych urządzeń, sprzedaż części zamiennych. Ocena stanu technicznego, konserwacja, przegląd, naprawa wszystkich typów: pralek, zmywarek, odkurzaczy, kosiarek, kuchenek, term, przepływowych podgrzewaczy wody. AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bosch, Bauknecht, Brandt,...

 2. Przecinarki taśmowe,piły taśmowe,serwis przecinarek taśmowyc

  http://www.hard.net.pl/

  Przecinarki taśmowe,piły taśmowe,serwis przecinarek taśmowych,serwis przecinarek bomar,części bomar,piły taśmowe,przecinarki taśmowe bomar,serwis bomar,cięcie gazami,cięcie woda,dysze,ermaksan,gilotyny ręczne,krawędziowe,krawedziarki mechaniczne,maszyny,nessap,nożyce hydrauliczne,nożyce mechaniczne,obróbka metalu,obróbka plastyczna,obróbka...

 3. AGeM Andrzej Grabowski e-Machines - budowa maszyn cnc

  http://www.agem.com.pl

  AGeM Andrzej Grabowski e-Machines Jesteśmy prywatną firmą zajmująca się projektowaniem i budową maszyn przemysłowych, prototypów i obrabiarek. Specjalizujemy się w budowie ploterów, frezarek, grawerek pracujących w technologii CNC Projektujemy maszyny na zamówienie, podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

 4. Naprawa, remonty i strojenie organów piszczałkowych

  http://www.dykas.republika.pl

  Zajmujey sie naprawą, remontami i strojeniem organów piszczałkowych po konkurencyjnych cenach.

 5. GUTEX

  http://www.gutex.republika.pl

  NAPRAWA HYDRAULIKI SIŁOWEJ.Regeneracja i naprawa siłowników hydraulicznych, pomp tłoczkowych i łopatkowych, hydromotorów, orbitroli, przekładni skrętu itd.Remonty sprzętu budowlanego. Więcej informacji na stronie internetowej: www.gutex.republika.pl. Tel. 667-372-974.

 6. Naprawa Maszyn Spożywczych

  http://maszynyspozywcze.eu

  Firma działa na rynku od kilku lat, posiada zaplecze techniczne pozwalające wykonać podstawowe prace naprawcze oraz szerokie kontakty z firmami wykonującymi generalne remonty wszystkich maszyn spożywczych.

 7. ORKISZ-Mechanika maszyn,hydraulika siłowa,remonty hydrauliki

  http://www.hydraulikasilowa.net

  Kompleksowe remonty, regeneracja oraz modernizacja w zakresie hydrauliki siłowej: pomp hydraulicznych (zębatych, tłoczkowych), pomp łopatkowych, rozdzielaczy hydraulicznych, silników hydraulicznych (zębatych, tłoczkowych), siłowników, zaworów, układów hydraulicznych, elementów i podzespołów hydraulicznych.

 8. Serwis solarium dzierżawa urządzeń od 244 zł brutto/mies

  http://www.serwissolarium.pl

   Naprawa solariów. Sprzedaż sprzętu solaryjnego
  Istnieje możliwość dzierżawy urządzeń które znajdują się w naszym sklepie 9. KAMIEŃ KOTLOWY - PREPARATY ODKAMIENIAJĄCE

  http://mariex.prep.wizytowka.pl

  Oferujemy specjalistyczne preparaty do samodzielnego odkamieniania urządzeń i instalacji cieplowniczych, chłodniczych i technologicznych.

 10. Kserokopiarki

  http://www.sklep.bipol.pl

  Sklep z kserokopiarkami.

 11. ODKAMIENIANIE URZĄDZEŃ I INSTALACJI

  http://mariex.wizytowka.pl

  Odkamienianie urządzeń i instalacji jako sposób na oszczędzanie ENERGII. Od 1990r świadczymy usługi w zakresie oczyszczania urządzeń i instalacji z osadów: korozyjnych, mineralnych i organicznych. Kamień kotłowy usuwamy metodami chemicznymi, wykorzystując skuteczne i sprawdzone technologie. Usługi swiadczymy w branżach: 1.Ciepłownicrwo-...

 12. KAESER - sprężarki, dmuchawy, pompy próżniowe

  http://www.kaeser.pl

  Kaeser Kompressoren: sprężarki przewoźne, spręzarki stacjonarne, sprężarki śrubowe, pompy próżniowe, dmuchawy walcowe, sprężarki tłokowe, osuszacze chłodnicze i adsorpcyjne, filtry do sprężonego powietrza, kompresory. Serwis i sprzedaż sprężarek

 13. Modertech - modernizacja techniczna

  http://modertech.pl

  MODERTECH jest firmą z doświadczeniem inżynierskim. Głównym jej celem jest dostosowanie materiałów i usług do potrzeb klienta i pomoc w modernizacji urządzeń oraz rozwiązywaniu problemów które które pojawiają się podczas eksploatacji i remontów

 14. Producent

  http://www.eckert.com.pl/

  Eckert Automatyka Spawalnicza. Producent oferuje w atrakcyjnych cenach wycinarki, wypalarki i przecinarki na cięcie tlenowe oraz cięcie plazmowe. Zapraszamy po wysokiej jakości sprzęt - wycinarka, przecinarka i wypalarka cnc. Bezawaryjna technologia, konstrukcje mechaniczne i układy sterowania.

 15. maszyny piekarnicze i cukiernicze,serwis

  http://www.piekarnicze.com.pl

  Sprzedaż i naprawa pieców piekarniczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 16. Maszyny do przetwórstwa mięsa

  http://www.kalteks.xnet.pl

  Firma KALTEKS importuje maszyny masarskie i agregaty chłodnicze. W ofercie posiada maszyny do przetwórstwa mięsa, kutry do mięsa i masownice do mięsa. Kalteks zajmuje się sprzedażą używanych maszyn masarskich: nadziewarki Ziarnista 26/30do mięsa, wilki do mięsa.

 17. MULTI-MAC - technika próżniowa i pompy próżniowe

  http://www.multi-mac.pl

  Firma Multi-Mac Sp. z o.o. specjalizuje się w zakresie sprężonego powietrza oraz próżni. Nasza głęboka wiedza, poparta wieloletnim doświadczeniem, pozwala nam na profesjonalne i kompleksowe realizowanie zleconych inwestycji w zakresie: technika próżniowa, osuszacze, kompresory, sprężarki, pompy próżniowe, sprężone powietrze, łożyska.

 


Nieruchomo�ci Warszawa