helpbox
Twoje Usďż˝ugi  >>  

Usługi Przemysłowe

 >>  

Obróbka Metali

 

Obróbka Metali

 1. Czapla

  http://

  Spawanie konstrukcji stalowych

 2. SZLIFOWANIE I POLEROWANIE POWIERZCHNI METAL.

  http://

  Szlifowanie i polerowanie stali i metali kolorowych.Przygotowanie powierzchni detali pod obróbki galwaniczne niezależnie od kształtu,wielkości i rodzaju powierzchni.Renowacja i regeneracja. Nakrycia stołowe, wyroby korpusowe dla hoteli i gastronomi.Wyroby liturgiczne, motory, stare samochody i wiele innych detali składających się w całość...

 3. Balustrady Ozdoby nagrobkowe

  http://ozdobynagrobkowe.neostrada.pl

  Oferuje Państwu balustrady nierdzewne i bardzo duży asortyment ozdób nagrobkowych , takich jak : krzyże , róże , głowy Chrystusa , wizerunki , korpusy Chrystusa (pasyjki) , uchwyty do grobowca , ramki do zdjęć , wazony , podstawki pod znicze , rozety do tablic i wiele innych

 4. Przecinarki taśmowe,piły taśmowe,serwis przecinarek taśmowyc

  http://www.hard.net.pl/

  Przecinarki taśmowe,piły taśmowe,serwis przecinarek taśmowych,serwis przecinarek bomar,części bomar,piły taśmowe,przecinarki taśmowe bomar,serwis bomar,cięcie gazami,cięcie woda,dysze,ermaksan,gilotyny ręczne,krawędziowe,krawedziarki mechaniczne,maszyny,nessap,nożyce hydrauliczne,nożyce mechaniczne,obróbka metalu,obróbka plastyczna,obróbka...

 5. AGeM Andrzej Grabowski e-Machines - budowa maszyn cnc

  http://www.agem.com.pl

  AGeM Andrzej Grabowski e-Machines Jesteśmy prywatną firmą zajmująca się projektowaniem i budową maszyn przemysłowych, prototypów i obrabiarek. Specjalizujemy się w budowie ploterów, frezarek, grawerek pracujących w technologii CNC Projektujemy maszyny na zamówienie, podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Świadczymy usługi obróbki skrawaniem,...

 6. toczenie, toczenie CNC, obróbka metali skrawaniem

  http://www.toczenie-frezowanie.pl

  Wykonywanie detali toczonych na maszynach CNC. Nietypowe zlecenia, duże ilości - także na Europę

 7. FPG sp. z o.o. - Wyroby hutnicze

  http://www.fpg.com.pl

  Nowoczesny i wyspecjalizowany dystrybutor wyrobów hutniczych z siedzibą w Warszawie. Firma FPG sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży stali jakościowej, prętów okrągłych, prętów kwadratowych, prętów płaskich, prętów sześciokątnych, kątowników, płaskowników, kęsów kwadratowych....

 8. DAREX-DARIUSZA WALICKI PRZECINARKI

  http://www.darex.webd.pl

  Oferujemy ,przecinarki ,pily tasmowe wiertarki, prasy krawedziowe , wypalarki plazmowe , posiadamy profesjonalny serwis przecinarek bomar

 9. www.ple-spaw.pl

  http://ple-spaw.pl

  Czytelna i łatwa do zapamiętania

 10. Produkcja odlewów z żeliwa szarego, sferoidalnego i żeliw trudnościeralnych

  http://www.odlewnia.swidnica.pl

  Produkujemy odlewy z żeliwa szarego, sferoidalnego i żeliw trudnościeralnych wg życzenia klienta. Również świadczymy usługi w zakresie obróbki termicznej i mechanicznej.

 11. Szlifiernio-Polernia ERP.

  http://www.szlifiernia.net.pl

  Usługi szlifiersko-polerskie.

 12. Tadex producent stal, metal - wyroby, elementy metalowe

  http://www.tadex.com.pl

  Produkcja w branży metalowej, krótkie i długie serie produkcyjne na zamówienie wg wzoru klienta i własnego. Obróbka skrawaniem CNC, zgrzewanie metali, ozdoby, wyroby z drutu, stojaki reklamowe, stojaki na bombki, okucia meblowe, okucia budowlane, cnc.

 13. STAL-CHROM

  http://stal_chrom.w.interia.pl

  FIRMA STAL-CHROM -GLIWICE. Oferujemy usługi w zakresie pokryć galwanicznych:chromowanie techniczne, cynkowanie elektrolityczne, regeneracja tłoczysk hydraulicznych, wałów oraz innych elementów wymagających utwardzania powierzchniowego.

 14. Produkcja zawieszek

  http://www.skwari.pl/

  Z.P.U. Skwari - metoda pirolizy. Odlakierowywanie i oczyszczanie elementów metalowych z farby - metoda piroliza. Także oczyszczanie metodą chemiczną, śrutowanie i piaskowanie. Firma oferuje też zawieszki galwaniczne, haczyki, zawieszki i ramki malarskie oraz wieszaki malarskie.

 15. W sektorach kolejowym, lotniczym, medycznym

  http://www.ampolska.com.pl/

  W ofercie Am Polska cięcie plazmowo gazowe, laserowe cięcie blach, konstrukcje stalowe - spawanie konstrukcji stalowych oraz śrutowanie, obróbka blach cnc i gięcie blach. Laser, plazma - wysokiej jakości wypalanie, wycinanie otworów, gięcie i cięcie blach.

 16. Cięcie blach

  http://www.ampolska.com.pl/

  W ofercie Am Polska cięcie plazmowo gazowe, laserowe cięcie blach, konstrukcje stalowe - spawanie konstrukcji stalowych oraz śrutowanie, obróbka blach cnc i gięcie blach. Laser, plazma - wysokiej jakości wypalanie, wycinanie otworów, gięcie i cięcie blach.

 17. Wypalarka

  http://www.eckert.com.pl

  Eckert Automatyka Spawalnicza. Producent oferuje w atrakcyjnych cenach wycinarki, wypalarki i przecinarki na cięcie tlenowe oraz cięcie plazmowe. Zapraszamy po wysokiej jakości sprzęt - wycinarka, przecinarka i wypalarka cnc. Bezawaryjna technologia, konstrukcje mechaniczne i układy sterowania.

 18. Opracowanie dokumentacji wykonawczej

  http://www.ampolska.pl/

  Ampolska, Bytom. Laser - laserowe cięcie blach, gięcie blach, wycinanie i wypalanie, obróbka blach cnc, konstrukcje stalowe, wycinanie otworów, plazma, laser, autogen. Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty na Cięcie, wycinanie, wypalanie i gięcie blach.

 19. Migomat

  http://www.precyzja.bizn.pl/

  Precyzja, woj. pomorskie - obróbka blach, wykrawanie, gięcie blach, ślusarstwo. Wykrawanie na obrabiarce, tłoczenie na prasach, spawanie metodą MAG, gięcie na prasie krawędziowej. Robimy też obudowy do urządzeń mechanicznych i elektronicznych.

 20. Śruby

  http://www.myskal.pl/

  Myskal - zakład wykonuje skomplikowane wyroby wysokiej jakości. W ofercie śruby, wały i tuleje, kołnierze z szyjką, nakrętki, siłowniki. W ofercie też obróbka cieplno-chemiczna, walcowanie gwintów spawanie, obróbka skrawaniem i toczenie.

 21. Malowanie dworców kolejowych

  http://www.parabole.pl/

  Parabole tańczą

 22. gieciedrutu.pl

  http://gieciedrutu.pl

  Wystawionych opinii: 1
  Świadczymy usługi gięcia drutu na maszynach 3D CNC od fi 1mm do 10mm, blach, profili, rur, spawanie, zgrzewanie, lakierowanie proszkowe. Niskie ceny! Zapraszamy do współpracy.

 23. Obróbka metali, uslugi produkcyjne - FEZ

  http://www.fez.pl

  Producent elementów złącznych dla transportu szynowego, górnictwa i przemysłu ciężkiego. Usługi produkcyjne i pomiarowe. W ofercie elementy złączne produkowane metodą kucia na zimno i na gorąco: śruby M16 - M52, nakrętki M20 - M48, podkładki sprężyste, końce śrubowe, pręty gwintowane, strzemiona górnicze i inne

 24. Firma Stal-Chrom

  http://www.stal-chrom.eu

  Firmę  STAL-CHROM Gliwice założono w 1992 roku. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców małych , dużych oraz prywatnych.

  Oferujemy regenerację tłoczysk hydraulicznych, regenerację  wałów, regenerację  siłowników hydraulicznych,...

 25. Serwis Szklarski Szybka-Szybka S.C.

  http://szybka-szybka.pl

  Firmę  Stal-Chrom  założono w 1992 roku. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców małych , dużych oraz prywatnych.

  Cena za usługę galwaniczną ustalana jest indywidualnie  w zależności od rodzaju, wielkości i ilości elementów, grubości powłoki lub powłok oraz materiału, z jakiego są wykonane...


 
 

Ostatnio komentowane

gieciedrutu.pl
Moge tylko ostrzec przed ta firma.
 


Nieruchomo�ci Warszawa