helpbox
Twoje Usďż˝ugi  >>  

Czas Wolny i Podróże

 >>  

Kempingi

 

Kempingi

 1. Jezioro Polaszkowskiego

  http://www.agroturystyka-kaszuby.comweb.pl/

  Irena i Wiesław Stark, woj.pomorskie - gospodarstwo agroturystyczne na Kaszubach. Wczasy nad jeziorem, agroturystyka kaszuby - zapraszamy do miejscowości Równe. Świetne wyżywienie, pokoje i kwatery nad jeziorem. Agroturystyka na Kaszubach - zapraszamy.

 2. Pole namiotowe - Pojezierze Kaszubskie

  http://www.po-sesja.pl

  Po-sesja, pole namiotowe dla żywych... Pojezierze Kaszubskie, 15km od morza. Pole namiotowe Posesja to miejsce spotkań studentów z Polski i świata. Podstawa udanych wakacji to ciekawe towarzystwo - tutaj je odnajdziesz. Camping mieści się na półwyspie nad jeziorem.

 3. Pole namiotowe nad morzem

  http://www.blekitnalaguna.pl

  Camping nad morzem w Karwi, około 30m od piaszczystej plaży. Pole namiotowe z węzłem sanitarnym - w skład wchodzą przyczepy campingowe, domki holenderskie oraz domki letniskowe nad morzem. Karwia - camping i pole namiotowe nad morzem zaprasza na wczasy.

 4. Weekendy na mazurach

  http://www.pok-tourist.pl/

  Pok-Tourist, ośrodek wczasowy - Mazury. Wypoczynkowo wczasowy ośrodek na Mazurach zaprasza na weekendy, wakacje, szkolenia, konferencje, wczasy, kolonie. Mazury - ośrodek leży nad jeziorem i posiada konie. Mazury są piękne cały rok - zapraszamy na wczasy na Mazurach.

 


Nieruchomo�ci Warszawa