helpbox
Twoje Usďż˝ugi  >>  

Budowlane, Nieruchomości, Wnętrza

 >>  

Blacharstwo i Dekarstwo

 

Blacharstwo i Dekarstwo

 1. Specjalistyczne prace wysokościowe z dostępu linowego

  http://

  Wykonywanie prac dekarskich na dachach o utrudnionym dostępie.

 2. Chornet

  http://www.chornet.pl

  Firma świadczy usługi w zakresie budownictwa ogólnego i przemysłowego z wyszczególnieniem dachów płaskich. Prace dekarskie wykonywane są na wysokim poziomie z zastosowaniem nowoczesnych materiałów i rozwiązań technologicznych.

 3. dekarstwo i blacharstwo budowlane Tadeusz Pakulski

  http://blacharstwobudowlane.pl

  Firma dekarstwo i blacharstwo budowlane Tadeusz Pakulski od 1973 roku zajmuje się pokryciami dachowymi oraz obróbkami blacharskimi. Olbrzymie doświadczenie w wykonywanym fachu stawia firmę w czołówce polskich firm budowlanych. Tysiące ludzi, którzy nam zaufało cieszą się trwałym dachem nad głową, jeżeli chcesz być wśród nich, skontaktuj się z nami.

 4. KRZYCHDACH - Dekarstwo

  http://www.krzychdach.republika.pl

  DEKARSTWO, układanie dachówek, blachodachówki, montaż papy termozgrzwalnej, prace blacharskie, ocieplanie dachów, strychów i poddaszy. Konserwacje i naprawy.

 5. LUKAS-DACH Łukasz Świerczewski

  http://www.lukas-dach.pl

  Specjalizujemy się w wykonywaniu robót dachowych ale dzięki wieloletniemu doświadczeniu współpracujemy z firmami które wykonują usługi w zakresie: - instalacji wodno-kanalizacyjnych, - instalacji elektrycznych - instalacji c.o - konstrukcji stalowych, usług ślusarskich - układania kostki brukowej - roboty murowe...

 6. MCM: foteliki dziecięce, łańcuchy przeciwśnieżne

  http://www.m-c-m.pl

  Moto-centrum-Mroziński. sprzedaż i serwis bagażników. Jako producent oferujemy pokrowce samochodowe. Jako dystrybutor - bagażniki samochodowe, foteliki dziecięce, boxy samochodowe, łańcuchy przeciwśnieżne, haki holownicze, relingi, siatki oraz dywaniki samochodowe.

 7. Łopatka Dachy

  http://www.dachy-wroclaw.pl

  Firma Łopatka Dachy. Świadczymy usługi dekarskie i ciesielskie na terenie Wrocławia, Środy Śląskiej i okolicy. Kryjemy dachy dachówką, blacho-dachówką, papą termozgrzewalną i gontami bitumicznymi. Montujemy więźby dachowe i wiązary. Prowadzimy również sprzedaż pokryć dachowych.

 


Nieruchomo�ci Warszawa