helpbox
Twoje Usďż˝ugi  >>  

Regulamin serwisu TwojeUsługi.pl

 

Regulamin serwisu TwojeUsługi.pl

  1. Firma „Opcja” stawia do Państwa dyspozycji serwis „Twoje Usługi” umieszczony pod adresem http://www.twojeuslugi.pl, zwany dalej Serwisem
  2. Serwis jest przeznaczony dla Konsumentów oraz Usługodawców. Jego celem jest wymiana opinii oraz prezentacja dobrych usługi i usługodawców. Informacje staramy się przedstawiać w sposób obiektywny i miarodajny. Usługodawcom umożliwiamy dotarcie z ciekawą ofertą do Klientów. Wspieramy solidne firmy.
  3. Zastrzegamy sobie prawo filtrowania firm, które uzyskują złe komentarze i negatywne oceny od użytkowników Serwisu.
  4. Rejestracja w Serwisie nie jest obowiązkowa, ale zalecana i nieodpłatna. Użytkownik zarejestrowany ma prawo edycji dowolnego sklepu i dodawania nowych firm, a jego oceny i komentarze są brane pod uwagę przy tworzeniu i ustalaniu pozycji oraz ocen firm. Staż i historia aktywności użytkownika w Serwisie jest uwzględniana przy ocenach firm.
  5. Zastrzegamy możliwość moderacji treści Serwisu.
  6. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za działalność podmiotów zarejestrowanych w Serwisie. Nie jesteśmy stroną w jakichkolwiek umowach zawieranych przez użytkowników Serwisu
  7. Nie odpowiadamy za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Treść komentarzy nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń wobec Operatora Serwisu.
  8. Korzystanie z Serwisu równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na otrzymywanie, na podany adres e-mail, informacji dotyczących Serwisu oraz wybranych ofert od operatora Serwisu. Jednocześnie w każdym momencie umożliwiamy usunięcie adresu z naszej bazy i zobowiązujemy się nie udostępniać go osobom trzecim.
  9. Wpis sklepu do katalogu Serwisu jest nieodpłatny. Możliwe jest jednak zamówienie dodatkowej płatnej promocji firmy.